close
تبلیغات در اینترنت
ترفند اینترنت
سرزمين عجايب

سرزمين عجايب

bwmeter

آموزش کامل نرم افزار BWMeter براي مديريت پهناي باند + دانلود نرم افزار

BWMeter نرم افزاري قدرتمند براي اندازه گيري، نمايش و کنترل کردن ميزان Download و Upload و به عبارتي مقدار پهناي باند مصرفي مي باشد ، که تمام پهناي باند و ترافيک ورودي و خروجي از کامپيوتر و داخل شبکه را اندازه گيري مي نماييد.

...ادامه مطلب
افزايش حساسيت صفحه هاي لمسي

افزايش حساسيت صفحات لمسي

با فرا رسيدن فصل سرما و استفاده از دستکش ، کار با نمايشگرهاي لمسي سخت مي شود اما مي‌توان به آساني اين مشکل را برطرف کرد. پس اگر مي‌خواهيد حساسيت نمايشگر لمسي موبايل خود را افزايش دهيد ، با سرزمين عجايب همراه شويد.

...ادامه مطلب
آنلاين بازي کردن mw2

آموزش آنلاين بازي کردن Call Of Duty 6

در اين پست آموزش آنلاين بازي کردن MW2 را براي شما آماده کرده ايم که توسط آن ميتوانيد به راحتي اين بازي را آنلاين بازي کنيد.

...ادامه مطلب
مسدود کردن اتصال هاي غير مجاز به wifi

مسدود کردن اتصال هاي غير مجاز به wifi

اگر به تازگي اينترنت واي فاي خريداري کرده ايد يا کسي از اينترنت شما استفاده مي کند با استفاده از اين ترفند سرزمين عجايب مي توانيد جلوي اين کار را بگيريد.

...ادامه مطلب
ساخت قالب سايت بدون کد نويسي

ساخت قالب سايت بدون کد نويسي

اگر علاقه مي باشيد که قالب سايت خود را عوض کنيد اما هزينه آن را نداريد و برنامه نويسي نيز نمي دانيد اين کتاب براي شما مفيد است تا بتوانيد قالب سايت خود را بدون هزينه و نياز به برنامه نويسي عوض نماييد.

...ادامه مطلب
ترفند ويندوز
ترفند امنيتي
ترفند اينترنت
ترفند موزيلا
ترفند گوگل کروم
نرم افزار کاربردي
ترفند بازي
ترفند ايميل
ترفند امينتي
ترفند وبلاگ
کتاب الکترونيک

دانلود نرم افزار WiFi Kill برای جلوگیری از دسترسی افراد به اینترنت


سرزمين عجايب

به احتمال زیاد برای شما نیز پیش آمده است که مهمانی داشته باشید و نخواهید مهمان ها از اینترنت شما استفاده کنند و یا بخواهید جلوی افراد سودجو را از اتصال به اینترنت WiFi خود کوتاه کنید. در این پست از سرزمین عجایب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که توسط آن می توانید شبکه اینترنت خود را کنترل نمایید.

آموزش زمان بندی IDM برای دانلو خودکار


IDM یکی از قوی ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود می باشد. یکی از امکانات این نرم افزار قابلیت تنظیم برای دانلود خودکار می باشد ، که برای کسانی که ساعت دانلود شبانه رایگان دارند بسیار مفید است ، زیرا توسط این امکان می توانند IDM را طوری تنظیم کنند که سر ساعت معینی شروع به دانلود و سپس سر ساعت دیگری دانلود را تمام کند. پس با سرزمین عجایب همراه شوید تا آموزش این ترفند را بیاموزید.

آموزش مسدود کردن پنچره های تبلیغاتی و پاپ آپ


سرزمين عجايب

تبلیغات مزاحم پاپ آپ که اکثر افراد از دست آن ها خسته شده اند ، روز به روز بیشتر می شوند. در این پست از سرزمین عجایب افزونه ای را به شما معرفی می نماییم که توسط آن می توانید تمام پنجره های تبلیغات را به صورت خودکار مسدود نمایید و از اینترنت بدون تبلیغات لذت ببرید.

آموزش کپی کردن متن پست ها در Instagram


سرزمين عجايب

Instagram یک از بهترین و محبوب ترین برنامه برای اشتراک‌ گذاری عکس در بین شبکه های اجتماعی می باشد. یکی از مشکلات این شبکه اجتماعی اجازه ندادن به کپی متن ها و عکس ها می باشد. در این پست از سرزمین عجایب روشی را به شما آموزش می دهیم که توسط آن می توانید متن ها را در این برنامه کپی نمایید.

جلوگیری از نمایش یک قسمت از یک سایت با افزونه Dr.Web


سرزمین عجایب

برای بسیاری از افراد پیش آمده است که بخواهند قسمت هایی از یک سایت مانند تبلیغات یا فایل های فلش یا قسمت عضویت را مسدود کنند تا دیگر آن قسمت نمایش داده نشود و سرعت لود سایت بالا برود. در این پست از سرزمین عجایب قصد معرفی افزونه DR.Web را داریم که توسط آن می توانید قسمت های دلخواه هر سایتی را مسدود نمایید.

آموزش ذخیره افزونه های مرورگر گوگل کروم بر روی رایانه


سرزمین عجایب

یکی از مشکلات افراد بعد از نصب دوباره ویندوز رایانه ، دوباره نصب کردن افزونه های مرورگرها می باشد. در این پست از سرزمین عجایب به شما می آموزیم که چگونه از افزونه های خود بکاپ بگیرید و بدون نیاز به دانلود دوباره افزونه ها آن ها را بر روی مرورگر نصب نمایید.

آموزش باز کردن چند سایت با یک کلیک در ویندوز


سرزمین عجایب

اگر شما نیز  هر روز از چندین سایت را به طور منظم  بازدید می نمایید ، با سرزمین عجایب همراه شوید تا ترفندی ترفندی را به شما بیاموزیم که توسط آن می توانید به راحتی و با یک کلیک سایت های مورد علاقه خود را اجرا نمایید.

آموزش تبدیل متن های فارسی در عکس و pdf به متن قابل ویرایش


سرزمین عجایب

یکی از مشکلات بیشتر افراد تبدیل کردن فایل های pdf یا نوشته هایی که به صورت عکس می باشند به متن های قابل ویرایش می باشد . در این پست از سرزمین عجایب می خواهیم تکنولوژی تشخیص متن یا OCR برای شناسایی حروف و تبدیل متن یا حتی دست‌خط به متن قابل ویرایش کاربرد دارد را برای شما آموزش دهیم. گوگل درایو در حال حاضر OCR زبان فارسی را هم پشتیبانی می‌کند.