close
تبلیغات در اینترنت

ابزار وبمستر

موبایل
سرزمين عجايب

سرزمين عجايب

bwmeter

آموزش کامل نرم افزار BWMeter براي مديريت پهناي باند + دانلود نرم افزار

BWMeter نرم افزاري قدرتمند براي اندازه گيري، نمايش و کنترل کردن ميزان Download و Upload و به عبارتي مقدار پهناي باند مصرفي مي باشد ، که تمام پهناي باند و ترافيک ورودي و خروجي از کامپيوتر و داخل شبکه را اندازه گيري مي نماييد.

...ادامه مطلب
افزايش حساسيت صفحه هاي لمسي

افزايش حساسيت صفحات لمسي

با فرا رسيدن فصل سرما و استفاده از دستکش ، کار با نمايشگرهاي لمسي سخت مي شود اما مي‌توان به آساني اين مشکل را برطرف کرد. پس اگر مي‌خواهيد حساسيت نمايشگر لمسي موبايل خود را افزايش دهيد ، با سرزمين عجايب همراه شويد.

...ادامه مطلب
آنلاين بازي کردن mw2

آموزش آنلاين بازي کردن Call Of Duty 6

در اين پست آموزش آنلاين بازي کردن MW2 را براي شما آماده کرده ايم که توسط آن ميتوانيد به راحتي اين بازي را آنلاين بازي کنيد.

...ادامه مطلب
مسدود کردن اتصال هاي غير مجاز به wifi

مسدود کردن اتصال هاي غير مجاز به wifi

اگر به تازگي اينترنت واي فاي خريداري کرده ايد يا کسي از اينترنت شما استفاده مي کند با استفاده از اين ترفند سرزمين عجايب مي توانيد جلوي اين کار را بگيريد.

...ادامه مطلب
ساخت قالب سايت بدون کد نويسي

ساخت قالب سايت بدون کد نويسي

اگر علاقه مي باشيد که قالب سايت خود را عوض کنيد اما هزينه آن را نداريد و برنامه نويسي نيز نمي دانيد اين کتاب براي شما مفيد است تا بتوانيد قالب سايت خود را بدون هزينه و نياز به برنامه نويسي عوض نماييد.

...ادامه مطلب
ترفند ويندوز
ترفند امنيتي
ترفند اينترنت
ترفند موزيلا
ترفند گوگل کروم
نرم افزار کاربردي
ترفند بازي
ترفند ايميل
ترفند امينتي
ترفند وبلاگ
کتاب الکترونيک

دانلود نرم افزار WiFi Kill برای جلوگیری از دسترسی افراد به اینترنت


سرزمين عجايب

به احتمال زیاد برای شما نیز پیش آمده است که مهمانی داشته باشید و نخواهید مهمان ها از اینترنت شما استفاده کنند و یا بخواهید جلوی افراد سودجو را از اتصال به اینترنت WiFi خود کوتاه کنید. در این پست از سرزمین عجایب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که توسط آن می توانید شبکه اینترنت خود را کنترل نمایید.

آموزش فیلم برداری و ضبط صدا مخفیانه در اندروید


سرزمين عجايب

گاهی مواقع لازم است که به طور مخفیانه از صحنه ای فیلم بگیریم و یا مکالمات خود را به طور پنهانی ضبط کنیم. در این پست از سرزمین عجایب دو اپلیکیشن برای انجام این کارها معرفی می شود.

آموزش خارج شدن از گروه ها و پاک کردن اکانت تلگرام


سرزمین عجایب

با معروف شدن تلگرام و گروه های آن تعداد زیادی از افراد عضو گروه های مختلف می شوند اما در بعضی مواقع برای خارج شدن از کانال ها با مشکل روبرو می شوند. همچنین بعضی از افراد می خواهند خود را کاملا از تلگرام پاک کنند اما راه حل آن را نمی دانند. در این پست از سرزمین عجایب چگونگی حل این مشکلات را به شما آموزش می دهیم.

دانلود رایگان نرم افزار ردیابی افراد


سرزمین عجایب

در این پست از سرزمین عجایب نرم افزار ردیابی افراد توسط شماره تلفن را به صورت رایگان برای شما آماده کرده ایم که در سایت های دیگر با قیمت های زیادی به فروش می رسد. توسط این نرم افزار می توانید به راحتی بدانید که فرد مورد نظر شما در کجا قرار دارد.

آموزش برداشتن پسورد فراموش شده اندروید


سرزمین عجایب

فراموش کردن پسورد عبور اندروید یا رمز پترن مشکلی است که ممکن است برای بیشتر افراد پیش بیاید. در این پست از سرزمین عجایب ترفندهایی را به شما آموزش می دهیم که بدون نیاز به پاک کردن اطلاعات گوشی خود می توانید پسورد موبایل خود را بازیابی کنید.

دانلود نرم افزار ترفندهای ریاضی Math Tricks


سرزمين عجايب

Math Tricks نام اپلیکیشن موبایلی در ضمینه ترفندهای ریاضی می باشد. توسط این نرم افزار معرفی شده در سرزمین عجایب شما می توانید محاسبات ریاضی را بسیار سریع حل نمایید و در دروس خود پیشرفت نمایید.