close
تبلیغات در اینترنت
word
سرزمين عجايب

سرزمين عجايب

bwmeter

آموزش کامل نرم افزار BWMeter براي مديريت پهناي باند + دانلود نرم افزار

BWMeter نرم افزاري قدرتمند براي اندازه گيري، نمايش و کنترل کردن ميزان Download و Upload و به عبارتي مقدار پهناي باند مصرفي مي باشد ، که تمام پهناي باند و ترافيک ورودي و خروجي از کامپيوتر و داخل شبکه را اندازه گيري مي نماييد.

...ادامه مطلب
افزايش حساسيت صفحه هاي لمسي

افزايش حساسيت صفحات لمسي

با فرا رسيدن فصل سرما و استفاده از دستکش ، کار با نمايشگرهاي لمسي سخت مي شود اما مي‌توان به آساني اين مشکل را برطرف کرد. پس اگر مي‌خواهيد حساسيت نمايشگر لمسي موبايل خود را افزايش دهيد ، با سرزمين عجايب همراه شويد.

...ادامه مطلب
آنلاين بازي کردن mw2

آموزش آنلاين بازي کردن Call Of Duty 6

در اين پست آموزش آنلاين بازي کردن MW2 را براي شما آماده کرده ايم که توسط آن ميتوانيد به راحتي اين بازي را آنلاين بازي کنيد.

...ادامه مطلب
مسدود کردن اتصال هاي غير مجاز به wifi

مسدود کردن اتصال هاي غير مجاز به wifi

اگر به تازگي اينترنت واي فاي خريداري کرده ايد يا کسي از اينترنت شما استفاده مي کند با استفاده از اين ترفند سرزمين عجايب مي توانيد جلوي اين کار را بگيريد.

...ادامه مطلب
ساخت قالب سايت بدون کد نويسي

ساخت قالب سايت بدون کد نويسي

اگر علاقه مي باشيد که قالب سايت خود را عوض کنيد اما هزينه آن را نداريد و برنامه نويسي نيز نمي دانيد اين کتاب براي شما مفيد است تا بتوانيد قالب سايت خود را بدون هزينه و نياز به برنامه نويسي عوض نماييد.

...ادامه مطلب
ترفند ويندوز
ترفند امنيتي
ترفند اينترنت
ترفند موزيلا
ترفند گوگل کروم
نرم افزار کاربردي
ترفند بازي
ترفند ايميل
ترفند امينتي
ترفند وبلاگ
کتاب الکترونيک

آموزش تبدیل متن های فارسی در عکس و pdf به متن قابل ویرایش


سرزمین عجایب

یکی از مشکلات بیشتر افراد تبدیل کردن فایل های pdf یا نوشته هایی که به صورت عکس می باشند به متن های قابل ویرایش می باشد . در این پست از سرزمین عجایب می خواهیم تکنولوژی تشخیص متن یا OCR برای شناسایی حروف و تبدیل متن یا حتی دست‌خط به متن قابل ویرایش کاربرد دارد را برای شما آموزش دهیم. گوگل درایو در حال حاضر OCR زبان فارسی را هم پشتیبانی می‌کند.

آموزش جدا کردن تمام عکس های یک فایل word


گاهی اوقات شما یک فایل word را دانلود می نمایید که دارای تعداد زیادی عکس در خود می باشد و شما به عکس های آن نیاز دارید. بی شک ذخیره یکی یکی عکس ها مشکل می باشد ، پس با سرزمین عجایب همراه شوید تا بیاموزید چگونه تمام عکس ها را به طور کامل ذخیره نمایید.

برترین کلیدهای میانبر word


نرم افزار Word یک نرم افزار واژه پرداز می باشد که برای تایپ، ویرایش و طراحی متون استفاده می شود. این نرم افزار نخستین بار در سال ۱۹۸۴ برای کامپیوتر اپل و سیستم عامل «مکینتاش» منتشر شده است اما پس از آن و در سال ۱۹۸۹ این برنامه به عنوان جزئی از مجموعه نرم افزاری Office تبدیل شد.

تغییر سریع حروف کوچک به بزرگ در word


همان‌طور که می‌دانید در زبان انگلیسی دو نوع حروف کوچک و بزرگ وجود دارد. اکنون فرض کنید در محیط نرم‌افزار Word متنی را دارید که تمامی حروف آن کوچک است و می خواهید که تمامی این حروف را به صورت خودکار به حروف بزرگ تبدیل نمایید. و یا برعکس می‌خواهید حروف بزرگ را به حروف کوچک نمایید. حتی ممکن است بخواهید تنها حرف اول هر کلمه را به حرف بزرگ تبدیل کنید.
جالب است بدانید در Word می‌توانید به آسانی این کار را انجام دهید. در سرزمین عجایب چگونگی انجام این کار را برای شما می گوییم.
 

دانستن لغات هم معنی در word


سرزمین عجایب

یکی از قابلیت‌های کاربردی که در نرم افزار Microsoft Word بر روی کلیه‌ی نسخه‌ها وجود دارد, لغت نامه‌ی انگلیسی است که تقریباً بیشتر کاربران از آن استفاده نمی‌کنند. توسط این لغت نامه شما می‌توانید به کلمات مترادف و یا متضاد هر واژه‌ی انگلیسی که تایپ می کنید پی ببربد و در صورت نیاز واژه‌ی معادل را جایگزین آن نمایید.