اگر علاقه می باشید که قالب سایت خود را عوض کنید اما هزینه آن را ندارید و برنامه نویسی نیز نمی دانید این کتاب برای شما مفید است تا بتوانید قالب سایت خود را بدون هزینه و نیاز به برنامه نویسی عوض نمایید.

 

 
امروزه طراحی سایت یکی از پروژه های معمول برای اقشار جامعه محسوب می شود و طراحان سایت برای به دست آوردن قالب وبسایت خود که مهم ترین نقش را در ذهن بازدید کننده و ترغیب او برای بازدید مجدد ایفا کند روش های گوناگونی را امتحان می نمایند. یکی از این روش ها طراحی قالب وبسایت توسط خود شخص است که چون افراد واهمه ی خاصی از سروکار داشتن با کدهای مختلف دارند کمتر کسی سراغ آن می رود و می توان گفت حاضرند مبالغ هنگفتی را برای این کار به طراح مورد نظر بدهند. در این کتاب سرزمین عجایب روش ساخت قالبی را آموزش می دهم که حتی نیاز به یک خط کدنویسی ندارد و لازم نیست شما برای آن مبلغی بپردازید.
 
نرم افزاری که با آن ساخت قالب صورت می گیرد امکان ساخت قالب برای سیستم های مدیریت محتوای جوملا ، وردپرس ، نیوک و دروپال را دارا می باشد و ساخت قالب برای تمامی این ها به یک صورت می باشد.به این دلیل که وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان می باشد ، سرزمین عجایب آموزش ساخت غالب وردپرس را برای شما آماده کرده است.

 

حجم فایل : 2 مگابایت
رمز فایل : wonder-land.rzb.ir
» کپی رایت مطلب
سرزمین عجایب {برترین های وب}
کپی از مطالب سایت در صورت نوشتن منبع مجاز است
مشکلات خود را در انجمن مطرح نمایید