وایبر یک نرم افزار چت و ارتباط گروهی می باشد که هک برای موبایل و هم برای رایانه منتشر شده است.شما می توانید از لینک زیر این برنامه را دانلود کنید.

 
آموزش فعال سازی
 
پس از نصب این برنامه، آیکون آن در منوی اصلی موبایل و یا تبلت شما ظاهر می شود.
 
در ابتدا برای شروع به کار با این برنامه، اینترنت گوشی خود را فعال کنید اکنون آیکون این برنامه در منوی دستگاه خود را لمس کنید تا برنامه باز شود. 
 
در این هنگام شما با صفحه اصلی برنامه خوش آمد گویی روبرو می شوید.
 
از این صفحه گزینه Continue لمس کنید.
 
 
 
در صفحه جدید و در قسمت اول و در فیلد مربوط به گزینه Your Country شما باید کشوری که در آن هستید را انتخاب کنید که برای این کار کشور ایران را انتخاب نمایید.
 
سپس به قسمت دوم بروید و در این قسمت شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.
 
برای این کار شماره را بدون صفر اول و یا بدون ۹۸+ وارد کنید زیرا قبلا با انتخاب کشور محل سکونت کد کشور به صورت خودکار در شماره شما اعمال خواهد شد.
 
در نهایت دکمه Continue را لمس کنید تا به مرحله بعد بروید.
 
 
 
در این مرحله پیغامی با عنوان Is this your Correct Number ظاهر خواهد شد که شماره وارد شده شما در آن نمایش داده می شود و پیغامی برای تایید صحت شماره تلفن وارد شده می باشد.
 
در صورت صحت شماره وارد شده بر روی گزینه OK و در صورت تمایل به ویرایش شماره گزینه Edit را انتخاب نمایید.
 
 
 
در این مرحله و در صفحه بارگذاری شده برای اتصال به وایبر و تایید ثبت نام کدی برای شما ارسال خواهد شد.
 
 
 
این کد معمولا بصورت خودکار در فیلد مربوطه وارد خواهد شد. در غیر این صورت پس از دریافت کد از سرویس وایبر و توسط یک پیام کوتاه، کد را در فیلد مربوطه وارد نمایید و بر روی گزینه Continue کلیک کنید تا به مرحله بعد راه یابید.
 
 
 
در صورتی که کد از این طریق اس ام اس به دست شما نرسیده است، با انتخاب گزینه Prees here to get a call این کار را از طریق تماس تلفنی انجام می شود.