در این پست از سرزمین عجایب کتاب آموزش facebook را برای شما قرار داده ام. شما در فیس بوک با ایجاد یک پروفایل می توانید به امکاناتی مانند : ایجاد یک وبلاگ همراه با یادداشت های فیس بوک ، اشتراک عکس ها ، ویدئو ها و لینک های مورد علاقه ، ایجاد یک صفحه حرفه ای برای کسب وکار و …. بدست آورید.

 تعریف فیس‌بوک
فیس‌بوک یک سایت شبکه‌بندی اجتماعی است که در تمام کشورهای دنیا از آن استفاده می‌کنند و تا کنون به ۷۰ زبان مختلف ارائه شده است.

حداقل سن برای عضو شدن در این سایت ۱۳ سال می باشد، ولی نوجوانان تنها درصد اندکی از کاربران فیس‌بوک را تشکیل می‌دهند. این سایت عموما توسط بزرگسالان استفاده می‌شود که قطعاً بخشی از این کاربران را والدین تشکیل می‌دهند.

فیس‌بوک تنها  سایت شبکه‌ اجتماعی موجود در فضای اینترنت نمی باشد. بلکه هزاران سایت از این دست وجود دارد که در سرتاسر دنیا مستقر شده‌اند که تعدادی از آنها شامل سایت‌های اجتماعی عمومی برای افراد ساکن در یک کشور بخصوص بوده و برخی نیز برای گروه‌هایی با علایق و تمایلات بخصوص در گروه‌های بسیار متنوع، مثلاً دانش‌آموزان، هواداران فیلم، آشپزها، گردشگران، بازی‌کننده‌ها، مشتاقان موسیقی و ... می باشند.

 

 

حجم فایل : 2 مگابایت
رمز فایل : wonder-land.rzb.ir
» کپی رایت مطلب
سرزمین عجایب {برترین های وب}
کپی از مطالب سایت در صورت نوشتن منبع مجاز است
مشکلات خود را در انجمن مطرح نمایید