استاتوس واتس اپ

 

واتس اپ پرطرفدارترین اپ پیام رسان در دنیا میباشد و قابلیت های بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهد. اضافه کردن موسیقی به استاتوس واتس اپ یکی از قابلیت های جالب این پیام رسان است. اگر شما هم تمایل دارید به استاتوس خود ویدیو و موسیقی اضافه کنید در این مقاله آموزشی همراه ما باشید.

 

از میان امکانات مختلفی که صنعت موبایل را دگرگون کرده، قطعا واتس اپ یکی از مهم‌ترین آن‌ها است. این اپ سرویس پیام رسان به تنها مسوول نابودی اس‌ام‌اس و حتی تماس‌های بین‌المللی است.

خب، اگر واتس اپ را اپل در نظر بگیریم، استاتوس جادویی 24 ساعته‌ای که براساس ویدیو یا عکس کار می‌کند، آیفون آن است. این استاتوس به کاربران اجازه می‌دهد حرف دلشان را به بهترین روش بگویند.

 

انگار توانایی ضبط ویدیو در واتس اپ بسیار عالی است، اما چه کنیم که نمی‌توانیم موسیقی دلخواه خود را به آن ویدیو اضافه کنیم. این مشکل بزرگی است، نه؟

 

سریع‌ترین و خوشحال‌کننده‌ترین جواب، نه است. شما می‌توانید موزیک دلخواهتان را هنگامی که در حال ضبط ویدیو هستید به استاتوس اضافه کنید. بله، درست زمانی که بطور زنده در حال فیلمبرداری هستید!

اما، این کار چطور انجام می‌شود؟ در این مطلب درباره همه روش‌هایی که می‌توانید موسیقی دلخواهتان را به استاتوس واتس اپ اضافه کنید و علاوه بر آن افزودنی‌های دیگر، صحبت می‌کنیم.

 

1- اضافه‌کردن موسیقی به استاتوس با استفاده از واتس اپ

همانطور که در بالا ذکر شد، شما می‌توانید موسیقی را بطور مستقیم از طریق اپ به استاتوس اضافه کنید. با این حال، کمی اوضاع پیچیده است.

 

اضافه کردن آهنگ و ویدیو به استاتوس واتس آپ

 

واتس اپ به شما امکان این را می‌دهد که در کنار ضبط ویدیو برای استاتوس، موسیقی را نیز ضبط کنید. حالا، شما می‌توانید از این ویژگی به نفع خود استفاده کرده و موزیک موردعلاقه‌تان را به آن اضافه کنید. 

 

مرحله 1: در هر موزیک پلیری که روی گوشی دارید، موسیقی دلخواهی را که می‌خواهید به عنوان پس‌زمینه در استاتوس قرار گیرد، پخش کنید. برای این کار، حتی می‌توانید از موزیک پلیرهای آنلاین نیز استفاده کنید. مطمئن شوید موسیقی از اسپیکر گوشی شما پخش می‌شود، نه هدست یا هدفونی که به موبایل وصل است.

 

 نرم افزار واتس اپ

 

مرحله 2: حالا در حالی که موزیک در پس‌زمینه در حال پخش است، اپ واتس اپ را باز کنید. به status بروید و ضبط آن را آغاز کنید. مطمئن شوید موزیکی که پخش می‌شود در بالاترین اندازه صدای خود است. در این حالت، خیالتان آسان میباشد که موزیک پس‌زمینه با بهترین کیفیت ضبط می‌شود.

 

ترفندهای واتس آپ

 

مرحله 3: وقتی ضبط به اتمام رسید، پیش‌نمایش آن را ببینید و اگر همه‌چیز درست بود، فلش سفیدرنگی را که در گوشه سمت راست – پایین صفحه قرار دارد بزنید و بگذارید همه دنیا استاتوس شما را ببیند.

 

اضافه کردن آهنگ و ویدیو به استاتوس واتس آپ

 

اضافه‌کردن موسیقی با استفاده از اپ ویرایش ویدیو

با اینکه روش بالا، خوب جواب می‌دهد، اما استفاده از یک اپ جایگزین واتس اپ برای ویرایش ویدیو، بسیار بهتر میباشد و کیفیت صدای ما را تضمین می‌کند. 

ابزار انتخابی ما ویرایشگر ویدیو inshot است. این اپ ویژگی‌های موردنیاز ما را به اندازه کافی دارا میباشد و نتیجه ضبط و سینک صدا را بدون معطلی بیرون می‌دهد. حالا، برای اضافه‌کردن موسیقی به استاتوس‌هایتان با استفاده از این اپ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 

مرحله 1: با استفاده دوربین خود، ویدیو استاتوس را ضبط کنید. این ویدیو می‌تواند شامل هرچیزی که می‌خواهید به دوستانتان نشان دهید باشد. در این روش نگران ضبط موسیقی نباشید، چون ما موسیقی را بعدا جداگانه اضافه می‌کنیم.

 

اضافه کردن موسیقی به استاتوس واتس اپ

 

مرحله 2: پس از ضبط ویدیو، اپ ویرایشگر inshot را باز کرده و ویدیو را import کنید.

 

 

مرحله 3: موسیقی را از ثانیه صفر به بعد تنظیم کنید و اندازه بلندی آن را نیز تعیین کنید. بهتر میباشد صدای ویدیو را قطع کنید چون امکان دارد نویزهای آن باعث خرابی نتیجه کار شود.

اگر بخواهید می‌توانید ابتدا و انتهای موسیقی را برای کمی حرفه‌ای جلوه‌دادن کار، محو کنید. در نهایت، ویدیو را روی گوشی ذخیره کنید.

 

 

مرحله 4: به واتس اپ بروید و در بخش استاتوس، ویدیویی را که ساختید به آن اضافه کنید. ایده‌ال این میباشد که قبل از پست‌کردن ویدیو، پیش‌نمایش آن را ببینید و اگر همه چیز صحیح بود، ویدیو را در استاتوس پست کرده و بگذارید دوستانتان از دیدن آن به شما حسادت کنند!

 

 

با واتس اپ گیف بسازید

واتس اپ یک ویژگی کوچک و دوست‌داشتنی در داخل خود دارد. هر زمان که ویدیویی را از طریق این اپ ضبط کنید، گزینه‌ای به شما پیشنهاد می‌کند که می‌توانید ویدیو را بطور گیف ذخیره کنید.

 

با واتس اپ گیف بسازید

 

اگرچه فایل‌های گیف صدا ندارند اما راه مناسبی برای نشان‌دادن خلاقیت شما به حساب می‌آیند. این قابلیت‌ها را امتحان کنید و نتیجه کارتان را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع:click.ir