سرزمین عجایب

نرم افزارهای زیادی برای تامین امنیت WIFI تولید شده اند اما نرم افزار SoftPerfect WiFi Guard یکی از بهترین ها می باشد که سهولت استفاده و قابلیت های نظارت هوشمند را برای شما به ارمغان می آورد.

این نرم افزار دارای یک رابط زیبا و ساده است که همه افراد حتی کم تجربه ترین آن ها در این زمینه نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. این نرم افزار به کارت شبکه شما وصل شده و تمامی آی پی ها، مک آدرس ها، نام و ... از سیستم هایی که به مودم شما وصل می باشند را نشان می دهد.به طور کلی شبکه های WiFi مدرن به خوبی محافظت می شوند اما در این بین ضعف در پسورد گذاری و یا هک شبکه و… می تواند برای شما آسیب پذیر باشد. به هر حال این گونه آسیب پذیری ها سبب کند شدن سرعت اینترنت، هدر رفتن پهنای باند و به خطر افتادن امنیت اطلاعات شما در اینترنت می شود.این برنامه کوچک و کم حجم می تواند با شبکه اینترنت WiFi شما ارتباط برقرار کرده و افرادی که از اینترنت شما در حال استفاده هستند را نمایان سازد.
 


ویژگی های کلیدی این نرم افزار
نمایش زنده کامپیوتر و دستگاه های متصل شده به WiFi
امکان اسکن خودکار شبکه در بازه زمانی مشخص و قابل تعیین
اعلام هشدار بلافاصله بعد از اینکه دستگاه ناشناخته ای به شبکه وصل شد
پشتیبانی از زبان فارسی
قابلیت اجرا در سیستم عامل ویندوز و مکینتاش

 


SoftPrefect WiFi guard چگونه کار میکند؟
برای به دست آوردن اطلاعاتی در ضمینه کسانی که از اینترنت بی سیم شما استفاده میکنند کافی است تنها این نرم افزار را اجرا نمایید. بلافاصله نرم افزار شروع به اسکن شبکه کرده و دستگاه هایی که از اینترنت شما در حال استفاده هستند را پیدا می کند.

برای اسکن دستی شبکه و یافتن دستگاه های در حال استفاده از WiFi نیز کافیست بر روی گزینه Scan Now کلیک کنید.


 


نکات نرم افزار
 توجه داشته باشید، بعد از اسکن توسط نرم افزار، اگر کسی به غیر از شما در حال استفاده از اینترنت نباشد نرم افزار به طور معمول ۲ مورد نتیجه نمایش می دهد.


سرزمین عجایب
 


به این مورد نیز توجه داشته باشید که این نرم افزار تنها وقتی که در حال اجرا باشد می تواند گزارشات شبکه را دریافت کند. پس برای نتیجه بهتر و باز بودن دایمی برنامه، به قسمت Settings برنامه بروید و از قسمت UI Behaviour گزینه Start automatically with the operating system را فعال کنید تا این گزینه و گزینه When minimised show in notification area فعال گردد.

 

» حجم فایل : 2 مگابایت
» رمز فایل : wonder-land.rzb.ir
» کپی رایت مطلب
سرزمین عجایب {برترین های وب}
کپی از مطالب سایت در صورت نوشتن منبع مجاز است
مشکلات خود را در انجمن مطرح نمایید