close
تبلیغات در اینترنت

ابزار وبمستر

سرزمین عجایب - برترین ترفندهای وب - 8
سرزمين عجايب

سرزمين عجايب

bwmeter

آموزش کامل نرم افزار BWMeter براي مديريت پهناي باند + دانلود نرم افزار

BWMeter نرم افزاري قدرتمند براي اندازه گيري، نمايش و کنترل کردن ميزان Download و Upload و به عبارتي مقدار پهناي باند مصرفي مي باشد ، که تمام پهناي باند و ترافيک ورودي و خروجي از کامپيوتر و داخل شبکه را اندازه گيري مي نماييد.

...ادامه مطلب
افزايش حساسيت صفحه هاي لمسي

افزايش حساسيت صفحات لمسي

با فرا رسيدن فصل سرما و استفاده از دستکش ، کار با نمايشگرهاي لمسي سخت مي شود اما مي‌توان به آساني اين مشکل را برطرف کرد. پس اگر مي‌خواهيد حساسيت نمايشگر لمسي موبايل خود را افزايش دهيد ، با سرزمين عجايب همراه شويد.

...ادامه مطلب
آنلاين بازي کردن mw2

آموزش آنلاين بازي کردن Call Of Duty 6

در اين پست آموزش آنلاين بازي کردن MW2 را براي شما آماده کرده ايم که توسط آن ميتوانيد به راحتي اين بازي را آنلاين بازي کنيد.

...ادامه مطلب
مسدود کردن اتصال هاي غير مجاز به wifi

مسدود کردن اتصال هاي غير مجاز به wifi

اگر به تازگي اينترنت واي فاي خريداري کرده ايد يا کسي از اينترنت شما استفاده مي کند با استفاده از اين ترفند سرزمين عجايب مي توانيد جلوي اين کار را بگيريد.

...ادامه مطلب
ساخت قالب سايت بدون کد نويسي

ساخت قالب سايت بدون کد نويسي

اگر علاقه مي باشيد که قالب سايت خود را عوض کنيد اما هزينه آن را نداريد و برنامه نويسي نيز نمي دانيد اين کتاب براي شما مفيد است تا بتوانيد قالب سايت خود را بدون هزينه و نياز به برنامه نويسي عوض نماييد.

...ادامه مطلب
ترفند ويندوز
ترفند امنيتي
ترفند اينترنت
ترفند موزيلا
ترفند گوگل کروم
نرم افزار کاربردي
ترفند بازي
ترفند ايميل
ترفند امينتي
ترفند وبلاگ
کتاب الکترونيک

آموزش دانلود رایگان برنامه های پولی Google Play


سرزمين عجايب

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که بخواهید بازی یا برنامه ای را از گوگل پلی دانلود نمایید اما آن برنامه پولی باشد. اگر نمی خواهید برای دانلود برنامه ها از google play پول پرداخت نمایید با سرزمین عجایب همراه شوید تا بیاموزید چگونه به صورت رایگان از گوگل پلی دانلود نمایید.

آموزش رمز گذاشتن بر روی تلگرام


سرزمين عجايب

امروزه در فضای مجازی امنیت و حریم شخصی موضوعی بسیار مهم می باشد که حفظ آن در نرم افزارهای پیام رسان نیز احساس می شود.. قرار دادن رمز عبور برای این نوع نرم افزارها یکی از راه های حفظ حریم خصوصی می باشد. در این پست از سرزمین عجایب آموزش قرار دادن پسورد بر روی نسخه های رایانه و موبایل مسنجر تلگرام را برای شما آماده کرده ایم.

آموزش تغییر دادن پسورد ویندوز بدون دانستن پسورد آن


سرزمين عجايب

به احتمال زیاد برای شما نیز پیش آمده است که بر روی ویندوز خود رمز قرار بدهید ولی بعد از مدتی آن را فراموش کنید. در این پست از سرزمین عجایب به شما آموزش می دهیم که چگونه پسورد ویندوز را بدون دانستن پسورد قبلی آن تغییر دهید یا حذف نمایید.

آموزش ورود به Safe Mode در ویندوز


سرزمين عجايب

Safe Mode به حالتی می گویند که در آن نرم افزارهایی که به طور اتوماتیک شورع به کار می کنند ، با بالا آمدن ویندوز راه اندازی نمی شوند و همچنین از درایورهای کامپیوتر نیز تنها موارد موارد ضروری شورع به کار می کنند. از Safe Mode برای رفع مشکلات نرم افزارها و درایورهایی استفاده می شود که به درستی کار نمی کنند و یا برای حذف نرم افزارهایی که پاک نمی شوند استفاده می کنند. همچنین اگر رایانه شما بالا نمی آید می توانید از safe mode اطلاعات مهم خود را نجات دهید.