close
تبلیغات در اینترنت

ابزار وبمستر

سرزمین عجایب - برترین ترفندهای وب - 6
سرزمين عجايب

سرزمين عجايب

bwmeter

آموزش کامل نرم افزار BWMeter براي مديريت پهناي باند + دانلود نرم افزار

BWMeter نرم افزاري قدرتمند براي اندازه گيري، نمايش و کنترل کردن ميزان Download و Upload و به عبارتي مقدار پهناي باند مصرفي مي باشد ، که تمام پهناي باند و ترافيک ورودي و خروجي از کامپيوتر و داخل شبکه را اندازه گيري مي نماييد.

...ادامه مطلب
افزايش حساسيت صفحه هاي لمسي

افزايش حساسيت صفحات لمسي

با فرا رسيدن فصل سرما و استفاده از دستکش ، کار با نمايشگرهاي لمسي سخت مي شود اما مي‌توان به آساني اين مشکل را برطرف کرد. پس اگر مي‌خواهيد حساسيت نمايشگر لمسي موبايل خود را افزايش دهيد ، با سرزمين عجايب همراه شويد.

...ادامه مطلب
آنلاين بازي کردن mw2

آموزش آنلاين بازي کردن Call Of Duty 6

در اين پست آموزش آنلاين بازي کردن MW2 را براي شما آماده کرده ايم که توسط آن ميتوانيد به راحتي اين بازي را آنلاين بازي کنيد.

...ادامه مطلب
مسدود کردن اتصال هاي غير مجاز به wifi

مسدود کردن اتصال هاي غير مجاز به wifi

اگر به تازگي اينترنت واي فاي خريداري کرده ايد يا کسي از اينترنت شما استفاده مي کند با استفاده از اين ترفند سرزمين عجايب مي توانيد جلوي اين کار را بگيريد.

...ادامه مطلب
ساخت قالب سايت بدون کد نويسي

ساخت قالب سايت بدون کد نويسي

اگر علاقه مي باشيد که قالب سايت خود را عوض کنيد اما هزينه آن را نداريد و برنامه نويسي نيز نمي دانيد اين کتاب براي شما مفيد است تا بتوانيد قالب سايت خود را بدون هزينه و نياز به برنامه نويسي عوض نماييد.

...ادامه مطلب
ترفند ويندوز
ترفند امنيتي
ترفند اينترنت
ترفند موزيلا
ترفند گوگل کروم
نرم افزار کاربردي
ترفند بازي
ترفند ايميل
ترفند امينتي
ترفند وبلاگ
کتاب الکترونيک

آموزش کامل زبان PHP برای طراحی سایت


سرزمین عجایب< /a>

PHP زبانی برای طراحی حرفه ای سایت می باشد که دارای امکانات زیادی برای مدیریت و همچنین طراحی قالب سایت ها است. در این پست از سرزمین عجایب آموزش این زبان را برای شما آماده کرده ایم.

آموزش نرم افزار Format Factory برای تغییر فرمت فایل ها


سرزمین عجایب

Format Factory نرم افزاری قوی برای تبدیل فرمت فایل های صوتی و تصویری به هم می باشد. در این پست از سرزمین عجایب آموزش این نرم افزار حرفه ای مبدل فرمت را برای شما آماده کرده ایم.

دانلود رایگان نرم افزار ردیابی افراد


سرزمین عجایب

در این پست از سرزمین عجایب نرم افزار ردیابی افراد توسط شماره تلفن را به صورت رایگان برای شما آماده کرده ایم که در سایت های دیگر با قیمت های زیادی به فروش می رسد. توسط این نرم افزار می توانید به راحتی بدانید که فرد مورد نظر شما در کجا قرار دارد.

آموزش نرم افزار SnagIt برای فیلم برداری و عکس برداری از صفحه


سرزمین عجایب

فیلم برداری و عکس برداری از صفحه یکی از قسمت های مهم در تهیه آموزش های الکترونیک می باشد. توسط این روش کاربر از نزدیک با آن ترفند یا نرم افزار آشنا شده و می تواند با آن کار کند. در این پست از سرزمین عجایب یکی از بهترین نرم افزارهای ضبط از صفحه یعنی SnagIt را به شما معرفی کرده و آن را آموزش می دهیم.

آموزش کپی مخفیانه و اتوماتیک اطلاعات فلش


سرزمین عجایب

در این پست از سرزمین عجایب نرم افزاری را به شما معرفی می نماییم که توسط آن می توانید به راحتی و به صورت اتوماتیک و بدون اینکه کسی متوجه شود تمام اطلاعات فلش وصل شده به رایانه خود را ، ذخیره نمایید.