close
تبلیغات در اینترنت

ابزار وبمستر

سرزمین عجایب - برترین ترفندهای وب - 45
سرزمين عجايب

سرزمين عجايب

bwmeter

آموزش کامل نرم افزار BWMeter براي مديريت پهناي باند + دانلود نرم افزار

BWMeter نرم افزاري قدرتمند براي اندازه گيري، نمايش و کنترل کردن ميزان Download و Upload و به عبارتي مقدار پهناي باند مصرفي مي باشد ، که تمام پهناي باند و ترافيک ورودي و خروجي از کامپيوتر و داخل شبکه را اندازه گيري مي نماييد.

...ادامه مطلب
افزايش حساسيت صفحه هاي لمسي

افزايش حساسيت صفحات لمسي

با فرا رسيدن فصل سرما و استفاده از دستکش ، کار با نمايشگرهاي لمسي سخت مي شود اما مي‌توان به آساني اين مشکل را برطرف کرد. پس اگر مي‌خواهيد حساسيت نمايشگر لمسي موبايل خود را افزايش دهيد ، با سرزمين عجايب همراه شويد.

...ادامه مطلب
آنلاين بازي کردن mw2

آموزش آنلاين بازي کردن Call Of Duty 6

در اين پست آموزش آنلاين بازي کردن MW2 را براي شما آماده کرده ايم که توسط آن ميتوانيد به راحتي اين بازي را آنلاين بازي کنيد.

...ادامه مطلب
مسدود کردن اتصال هاي غير مجاز به wifi

مسدود کردن اتصال هاي غير مجاز به wifi

اگر به تازگي اينترنت واي فاي خريداري کرده ايد يا کسي از اينترنت شما استفاده مي کند با استفاده از اين ترفند سرزمين عجايب مي توانيد جلوي اين کار را بگيريد.

...ادامه مطلب
ساخت قالب سايت بدون کد نويسي

ساخت قالب سايت بدون کد نويسي

اگر علاقه مي باشيد که قالب سايت خود را عوض کنيد اما هزينه آن را نداريد و برنامه نويسي نيز نمي دانيد اين کتاب براي شما مفيد است تا بتوانيد قالب سايت خود را بدون هزينه و نياز به برنامه نويسي عوض نماييد.

...ادامه مطلب
ترفند ويندوز
ترفند امنيتي
ترفند اينترنت
ترفند موزيلا
ترفند گوگل کروم
نرم افزار کاربردي
ترفند بازي
ترفند ايميل
ترفند امينتي
ترفند وبلاگ
کتاب الکترونيک

آموزش جلوگیری از ایجاد تغییر در CONTROL PANEL


سرزمین عجایب

Control panel یکی از مهم ترین بخش های تنظیمات کامپیوتر محسوب می شود.می توان گفت کنترل پنل قلب رایانه به حساب می آید که با ایجاد تغییر نابجا در آن رایانه از کار می ایستد.پس با سرزمین عجایب همراه شوید تا بیاموزید چگونه جلوی ایجاد تغییر در این بخش را بگیرید.

نرم افزار شناسایی پلاک خودروها


سرزمین عجایب

اگر در سفرهای خود با شماره پلاک‌های متفاوت خودروها رو به رو شده‌اید و می خواهید بدانید که هر کدام از این پلاک‌ها متعلق به کدام شهر می‌باشد،با استفاده از این نرم افزار سرزمین عجایب می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

آموزش کامل نرم افزار Auto Cad به زبان فارسی


سرزمین عجایب

AutoCad نرم‌افزاری از محصولات شرکت آمریکایی اتودسک است که برای ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی به کار می‌رود. کاربران اتوکد امکان استفاده از محیط‌های دو و سه بعدی را دارند. این نرم افزار پیشرفته برای تمامی رشته های مهندسی و طراحی پروژه های مختلف به کار می رود. 

کتاب آموزش کامل css به زبان فارسی


سرزمین عجایب

Css روشی ساده برای نمایش چیدمان و جلوه‌های تصویری بر صفحه‌های وب است که در کنار HTML هستهٔ فناوری ساخت صفحه‌های وب را تشکیل می دهد. این دستورها روش نشان داده شدن قلم‌ها و اندازه‌شان، رنگ‌ها و پس زمینه‌ها، روش چیدمان موزاییک‌های دربرگیرنده داده‌ها و بسیاری دیگر از عنصرهای ساختار هر صفحه وب را، درون خود جای می‌دهند.

آموزش اجرای خودکار برنامه ای با شروع به کار ویندوز


سرزمین عجایب

اکثر برنامه‌ها زمانی که سیستم را روشن می‌کنید شروع به کار می‌کنند و در واقع کاربر در حین نصب آن این اجازه را صادر می‌کند.اما اگر بخواهید خودتان برنامه ای را به طور اتوماتیک هنگام روشن شدن سیستم اجرا نمایید ، چه کار باید بکنید؟

پس با سرزمین عجایب همراه شوید تا آموزش این کار را بیاموزید.